Kólie dlhosrsté - novinky 10.03.2021 | Yaless Blue


Novinky dlhosrstých kólií - 10.03.2021

Dlhšie sme neaktualizovali, tak som pridala fotografie do galérie našich odchovancov - Easter Bunny "Brumko", Everything I Wanted "Chips", Bear Grylls "Merlin", Babydoll "Wronia".

 

Nafotila som nové fotky aj našim domácim - Dexterovi, Ginke, Grejsinke a Emke, z ktorej už je 10 mesačná slečna. V jari ju čakajú ešte nejaké vyšetrenia a potom uchovňovanie. Je to extrémne aktívna, veselá, múdra a srandovná kólia. Vyrástla na nádhernú psiu mladú dámu.

 

Pekné aj menej pekné počasie počas volných dní sa snažíme tráviť v prírode - a sem tam, ak je počasie pekné, niečo zdokumentujeme - pridala som teda nejaké fotky do galérie Výlety mix 2021....a ďalšie sú v príprave (vo foťáku :))

 

Bohužial jedna veľmi smutná správa - začiatkom februára nás nečakane opustila naša milovaná Jaylinka - vo veku len 6,5 roka, z dôvodu komplikácií spojených s nebezpečnou a infekčnou chorobou, prenášanou kliešťami. Napriek všetkej snahe a liečbe jej telo nezvládlo boj s touto zákernou chorobou a my sme prišli o nášho žijúceho anjela na 4 labkách...stal sa z nej anjelik v nebi...a žiadne slová nevyjadria smútok, ktorý mám v srdci nad jej stratou.

  

Začiatkom marca oslávili krásne 4 roky naše šteniatka z vrhu B - 9 nádherných súrodencov, ktorí sa tešia plnému zdraviu, kondícií a robia obrovskú radosť majiteľom. Viem o tom svoje - kedže z tohto vrhu mi robí radosť naša domáca Ginka - neskutočne verná, oddaná a poslušná slečna. Ginuška naša, všetko najlepšie, buď stále zdravá a taká úžasná ako si !