Kólie dlhosrsté - novinky 22.05.2017 | Yaless Blue


Novinky dlhosrstých kólií - 22.05.2017

Pridali sme fotky našich šteniatkovských dievčat vo veku 11 týždňov - BabydollBillie Jean a Baywatch Babe. Tentoraz sme to poňali tak prezentačne, čize postojčeky, portrétiky. Radosť fotiť také šikovné šteniatka, pózuju ako na výstave. Takisto som doplnila fotky aj ostatným šteniatkam z vrhu B, a Alexíkovi "All Inclusive"  z vrhu A. Ďakujeme za krásne fotky, ktoré nám pravidelne posielajú noví majitelia.

 

Nakoľko všetky naše dievčatá sú predané/rezervované do zahraničia, radi by sme umiestnili perspektívnu sučku aj tu, na Slovensko ! Preto pre vážneho záujemcu máme stále voľnú jednu z našich dvoch dievčat, veľmi kvalitnú do exteriéru, vhodnú nielen ako miláčik, ale aj veľmi perspektívnu na výstavy.

  

Naša prekrásna Anime Elle "Miška" sa opäť prezentovala na výstave, tentoraz MVP Litoměřice, kde sa krásne predviedla a dostala hodnotenie - Výborná 3 !!! Jitka, ďakujeme za úžasnú prezentáciu našej nádhernej odchovankine, ktorá bola na každej výstave zatiaľ vždy ohodnotená ako Výborná !!! (rovnako ako i jej sestrička - naša Jaylinka). Sme nesmierne radi, že zatiaľ každý rozhodca oceňuje naše ochovy peknými známkami a posudkami.