Kólie dlhosrsté - novinky 11.11.2017 | Yaless Blue


Novinky dlhosrstých kólií - 11.11.2017

Dňa 28.10. sme sa s dievčatami Grace & Jaylin zúčastnili dogtrekkingu "MiniDogtrek Putovné Labky", kde sme na 25 km trase obsadili krásne 4.miesto ! O deň na to, nás s Dexterkom čakali už naše druhé neoficiálne agility preteky, tentokrát klubový pretek AK TINKY "Ukončenie sezóny s Tinky", kde sme absolvovali dva behy, open jumping (DIS) a tuneliádu (3.miesto !!!). Dexterkovi sa veľmi darilo a páčilo :) A vzal zo sebou aj "malú" Ginku, nech vidí, čo ju v budúcnosti čaká - kedže už aj ona začala trénovať agility, nakoľko je veľmi temperamentná a šikovná :) A nie je jediná z rodiny - do yaless blue agility partičky sa pridal i jej braček Belmondík, ktorý tiež prednedávnom začal trénovať agility a ide im to úžasne !!! 

  

Naša prekrásna odchovankyňa Miška sa 4.11.2017 zúčastnila výstavy DOUBLE CACIB Praha. Z tejto výstavy im ostane nezabudnuteľný zážitok, nakoľko ju kvôli kolónam v Prahe jednoducho nestihli :D Avšak pani rozhodkyňa Mgr. Dana Fialová bola taká milá, že Mišku posúdila mimo poradia a naša Miška teda síce už nemohla zabojovať o tituly, kedže "kocky už boli hodené", ale samozrejme, dostala krásny posudok a známku Výborná, ako je u nej zvykom :) Pani rozhodkyni sa veľmi páčila :P Miška, sme na teba pyšní !!! A ďakujeme Jitke za skvelú prezentáciu. Miška je naša hviezda ! 

 

Krásne fotky z našich jesenných potuliek pridávame do galérie Výlety mix 2017 a pridala som i nádherné fotky z výletu na Lom Tengerszém. Na Youtube som nahrala jedno dokumentačné videjko o tom, ako to vyzerá keď napadne prvý sneh :)...a veru, že bol pre nasu Ginku úplne prvý v živote :)