Kólie dlhosrsté - novinky 25.10.2020 | Yaless Blue


Novinky dlhosrstých kólií - 25.10.2020

Čo sa u nás udialo za posledný mesiac? S Dexíkom a Ginkou sme sa zúčastnili 27.9. preteku "Rozbehaj svojho Bodreeka - Bosorkin canicross". Dexík behal s bratom takmer 4 km trať canicross, a ja s Ginkou som pretekala rovnakú trasu v kategórií bikejoring. S Ginkou sa nám podarilo skončiť na 3.mieste !!! 

 

Jesenné výstavné plány "preťal" koronavírus. Aj keď sme sa VEĽMI tešili na našu Špeciálnu výstavu kólií šeltií, ktorú som spoluorganizovala (a o to viac ma zasiahlo to, že sme ju museli zrušiť), tak sa podarilo v septembri ukázať sa aspoň našim trom deťúrencom z vrhu C. Slávna trojka nás krásne reprezentovala. A všetci traja víťazne vo svojich triedach ! 19.09. sa konala CACIB Nitra, kde nás Cmuky reprezentovala ako Výborná 1, CAC a započala svoj dospelácky šampionát. Ďakujem jej majiteľovi Pavlovi za skvelú reprezentáciu a najmä za veľkú odvahu - prvýkrát si ju krásne predviedol v kruhu sám ! Ste super team ! V ten istý deň sa naša poľská Cassovia Baltic Sea "Eira" vrátila z rovnakým výsledkom z XXXII Klubowa Wystawa Psów Pasterskich Ras Niepolskich Wawrzkowizna - Výborná 1, CAC !!! A do tretice, o týždeň na to, Clark Kent "Milo" na CACIB Leszno získal takisto Výborný 1, CAC !!! Ďakujem majiteľkám Kasii a Marzenke za fantastickú reprezentáciu.

 

Najkrajšia vec akú sa mi túto jesenň podarilo, bolo "zbaliť švestky" a utiecť od stresu všedných dní k nášmu milovanému Baltickému moru. Slová netreba, nech hovoria fotky - Baltické more 2020.

 

Počas cesty k moru sme navštívili 5 zo 6 našich poľských odchovancovCassovia Baltic Sea "Eira" + Be The One and Only "Bianca" v Gdyni, Donutella "Milka" v Gdansku a Easter Bunny "Brumko" s Babydoll "Wronia" v Krakowe. Ďakujem majiteľom za úžasnú pohostinnosť a najmä za to, že sa tak skvele starajú o naše detičky.

 

Naša fantastická riaditeľka vesmíru Grace oslávila 5.10. už svojich 9 rokov !!! Vo výbornom zdraví na svoj vek, skvelej kondícií a stále veľmi nezbednej mysli :) Naša Emka oslávila 10.10. svojich 6 mesiacov. Je to riadna nezbedka a má neuveriteľnú výdrž, kondíciu a talent špekulovať :) Máme s ňou veľa radosti a zábavy. 

 

Jeseň si užívame v plnom prúde, ak sa podarí niečo pekné nafotiť, pridávam do galérie Výlety mix 2020