Kólie dlhosrsté - Vrch Skalisko | Yaless Blue


Vrch Skalisko fotogaléria dlhosrstých kólií

December 2017 - Jeden z mojich obľúbených kopcov, ktorý musím navštíviť aspoň raz ročne. Namáhavý výstup je ako vždy, pri dobrom plánovaní počasia - odmenený fantastickými výhľadmi. Pre Ginku (9.5 mesiaca) to bola prvá taká náročnejšia túra a zvládla ju bez únavy, na jedničku. Za krásne fotografie ďakujeme Petrovi Suvákovi Jantárovej hviezdy a za super spoločnosť našim kamarátom Federike a Matúšovi.

  

 

November 2016 - Zopakovali sme si výstup na vrch Skalisko - ktoré opäť nesklamalo a ponúklo nádherné výhľady do širokého okolia. Očaril najmä výhľad na našu pýchu - Vysoké Tatry. Chata Volovec, ktorá sa nachádza poblíž, býva otvorená len málokedy, čo je veľká škoda. Za fotografie ďakujem Pali Gerec photos.

 

 

 

23.01.2014 - Krásny zasnežený víkendový deň sme si spravili túru na vrch Skalisko, ktorý je známym výhľadovým vrchom. Ide o skupinu brál na hôľnatom vrchole vrchu VolovcaSkalisko (1 293 m) ponúka krásny kruhový výhľad na Vysoké a Nízke Tatry, Kráľovú hoľu, Spišský hrad či Slovenský kras. Počas túry sme mali krásne slnečné počasie, ľadový vietor si nás počkal až na vrchole :) Neďaleko sa nachádza fungujúca chata Volovec. Naša kólia Grace stíha popri turistike aj obľúbené aportovanie a o to väčšia zábava je, ak jej pri tom asistujú kamarátky Beid a Leeloo z Jantárovej hviezdy. Za krásne fotografie ďakujeme Petrovi Suvákovi.