Kólie dlhosrsté - novinky 31.07.2020 | Yaless Blue


Novinky dlhosrstých kólií - 31.07.2020

Naše kólie Jaylin, Grace a Emka sa spolu s našou odchovankyňou Dirigentkou "Riri" zúčastnili na oblastnej výstave v Povode (25.7.2020). Posudzoval pán András Polgár zo Srbska. Baby sa prezentovali perfektne a potešila ma najmä Riri, ktorá sa v takmer 9 mesiacoch predviedla veľmi pekne na svojej prvej výstave. O malej Emke ani nehovoriac, tá je perfektná vo všetkom, kde položí labku :P. Výsledky: Emoji "Emka" v triede šteniat Veľmi nádejná 1Dirigentka "Riri" v triede dorastu Veľmi nádejná 1. Jaylinka v triede šampiónov Výborná 1, Víťaz triedy. Grejsinka v triede veteránov Výborná 1, Víťaz triedy. Ďakujeme Rirkinej majiteľke Katke za skvelú starostlivosť, prípravu a výchovu našej veľkej nádeji do budúcna.

 

Kedže chlapci z vrhu E odišli k novým majiteľom, ktorí už od nás majú šteniatka z vrhu B, rozhodli sme sa neporusiť túto tradíciu a nepretrhnúť "reťaz šťastia". Preto sme Emoji "Emke" našli fantastický nový domov, kde naplno využijú jej potenciál - úžasná povaha, perfektný exteriér a špičkový rodokmeň. A zároveň to budú majitelia šteniatka z vrhu B ! Emka preto ostáva U NÁS - zo svojou mamkou Ginkou (z vrhu B) :))))) Vitaj doma, Emu naše nezbedné !

 

Pridali sme fotky do galérií naším odchovom  Dirigentka "Riri", Donutella "Milka", Clark Kent "Milo", Cassovia Baltic Sea "Eira", Be The One and Only "Bianca", Easter Bunny "Brumko", Babydoll "Wronia", Bear Grylls "Merlin".