Kólie dlhosrsté - novinky 24.09.2016 | Yaless Blue


Novinky dlhosrstých kólií - 24.09.2016

Po dlhšej dobe aktualizácia. Leto je pomaly za nami a my sme ho prežili naozaj skvelo. Zažili sme veľa turistických dobrodružstiev, ktoré zaznamenávame a dokumentujeme v našich tipoch na turistiku a výlety. Najvydarenejšie zábery z našich výletov sme doplnili do albumu jar/leto 2016Nové fotky sme nafotili našej krásnej Grace (klik galéria) a nášmu medvedíkovi Dexterovi (klik galéria). Dexterko celé leto poctivo trénoval agility a ide mu to naozaj výborne. Onedlho nás čaká zimná pauza a v jari opäť hor sa do tréningov...a snáď už aj prvých pretekov :)

 

Jaylinka je teraz v letnom kožúšku a aj keď nevyzerá tak načančane ako býva u nej zvykom, vďaka jej krásnej kostre, výbornému pohybu a profesionálnemu predvedeniu sa na Špeciálnej výstave kólií a šeltií v Malom Lapáši v silnej konkurenciií slovenských i zahraničných kólií stala najkrajšou sučkou zo všetkých kólií !!! Hodnotením Výborná 1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy 2016 a BOS mi urobila obrovskú radosť. Som na moju Jaylinku veľmi pyšná. Je to významný moment i pre našu chovateľskú stanicu !!! Výstava sa niesla v skvelej atmosfére aj napriek tomu, že takmer celý čas pršalo. Ako zvyčajne, Jaylinku mi predviedla kamarátka Katka, ide im to spolu skvele. Ďakujem !

 

Pri výstavných úspechoch ešte ostaneme...náš odchov Anima Elle "Miška" sa 04.09.2016 zúčastnila krajskej výstavy v Lounech, kde u pána  rozhodcu Václavika (CZ) získala známku Výborná, Víťaz triedy ! Gratulujeme hrdej majiteľke Jitke !

 

Dexík a Jaylin sa 24.09.16 zúčastnili akcie "Dogtrekking a canicross na Zahure" kde sme v silnej konkurencií 20 žien vybojovali na 17 km kopcovitej trase 5.miesto s časom 2:38 !