Kólie dlhosrsté - novinky 20.02.2015 | Yaless Blue


Novinky dlhosrstých kólií - 20.02.2015

Našim "domácim" šteniatkam All I Want is You "Jaylin" a Amadeus Mozart "Dexter" sme pred pár dňami nafotili nové fotečky. Sú veľké a mocné, nádherne nám rastú pred očami ! ... samozrejme robia obrovskú radosť a občas aj neplechu :) Nové fotky nájdete v galériách: Jaylin , Dexter a Grace. Za fotky ďakujeme Katke Schmiesterovej.

  

Tento víkend bol pre chovateľskú stanicu Yaless Blue veľmi úspešný, naša šikovná a krásna odchovankyňa Aury bodovala na ďalšej výstave - tentoraz tri dni po sebe získala Veľmi nádejná 1 a BOB PUPPY na medzinárodnej výstave v nádhernej Sofii (Bulharsko). Ďakujeme jej skvelým majiteľom za krásnu prezentáciu !

 

Naša Jaylin mala tento víkend svoju výstavnú premieru ! Z rumunskeho Cluj Napoca si odniesla po oba dni Veľmi nádejná 1 a BOB PUPPY !!! Rumunsko je krásna a zaujímava krajina, kde radi chodíme - Jaylinka šla prvýkrát na taký dlhý výlet - bol to pre ňu obrovský zážitok a zvládla ho skvele. Kólie boli v Rumunsku veľké hviezdy a počas našej prechádzky historickým centrom Cluj Napocy vzbudzovali obrovský záujem všetkych ľudí. Fotky z nášho výletu si môžete prezrieť v galérií na stránkach chovateľskej stanice Fellow of Eternity.