Kólie dlhosrsté - novinky 18.05.2017 | Yaless Blue


Novinky dlhosrstých kólií - 18.05.2017

Tento víkend odišiel do nového domova náš Belmondo. Ostalo tu po ňom prázdno, kedže bol veľmi charizmatické šteniatko, taký šéf celého vrhu. Už máme doma len baby, a tie šéfujú všetky naraz :) Belmondík je naozaj výnimočný psík a preto nás bude aj v budúcnosti reprezentovať či uz na poli výstavnom, alebo športovom :) A samozrejme nie je sám, aj ostatní jeho súrodenci majú pred sebou veľké plány :)

 

Konečne som dala dokopy svoj bicykel na jarnú sezónu a tak s dospelákmi dobiehame kondičku každodennými krátkymi ale rezkými tréningami pri bicykli. Jaylinka je po šteniatkach vo výbornej kondícií, ubudli tehotenské kilá a je rýchla a mrštná ako nikdy predtým..neuveriteľné - akoby ani žiadne materske povinnosti ešte donedávna nemala. Ale tak bolo i u jej mamky Grace, tá tiež po šteniatkach rozkvitla do krásy a kondície. Krásne fotky z návštevy našich priateľov v chovateľskej stanici Jantárová hviezda som pridala do galérie, sekcia voľný čas - Jar so šteniatkami.

  

Jaylinka bola naozaj skvelá mamina, radosť mať doma takú úžasnú sučku - vo všetkých smeroch :) ! Ale teraz ju čaká zaslúžený odpočinok od materských povinností, takže ďalšie šteniatka po Jaylinke až v budúcnosti. Preto ak máte záujem o výnimočné šteniatko od nej, stále držím voľnú veľmi kvalitnú trikolórnu sučku - len pre vážnych a serióznych záujemcov, ktorí dokážu oceniť kvalitu našich šteniatok a chovateľskej práce.

 

Nafotili sme nové fotky šteniatok vo veku 10,5 týždňa - máme doma už len 3 dievčatá - Babydoll, Billie Jean a Baywatch Babe. Niečo sme pridali do kariet všetkým trom a spoločné fotky nájdete v sekcií šteniatok z vrhu B, dole, pod kartami šteniatok.

 

 

S našimi šteniatkami, kedže už vedia chodiť /ako tak, haha/ na vodítku, sme tento týždeň absolvovali prvú socializáciu vo veľkomeste. Prešli sme sa shopping centrom Aupark a namierili sme si to priamo na Hlavnú ulicu v Košiciach. Šteniatka boli úžasné. Chvostíky hore a všetko ňuchať, nechať sa hladkať od ľudí a veselo skúmať kanály :D Bola to zábava ako pre nás, tak i pre nich a som rada, že sú na najlepšej ceste stať sa vyrovnanými mestskými psami :) Spoločnosť nám robila kamarátka Katka a jej 4 mesačná Hanny.