Kólia dlhosrstá - novinky 14 | Yaless Blue


Novinky v našej chovateľskej stanici kólie dlhosrstej:25.01.2014 - 

Za posledne dni mame opäť kopec noviniek. V prvom rade máme veľa krásnych nových fotiek! Do Grejkinej galérie sme pridali nové fotografie z umeleckého ateliéru, kde sme boli pozvaní našou kamarátkou, šikovnou fotografkou Luckou Drietomskou a výsledok naozaj stojí za to ! Cez víkend sme sa zároveň zúčastnili aj medzinárodnej výstavy v Trenčíne, kde bola naša športovkyňa na chvíľôčku "za miss" a tak vznikla aj ďalšia krásna fotka od Petra Suváka.

 

Naša Grejsinka sa vo výbornej kondícii predviedla na CACIB Trenčín, kde si svojim temperamentom a krásnym pohybom vyslúžila opäť ďalší pekný posudok. Ďakujeme všetkým priateľom, ktorí nám robili spoločnosť!

 

Novinky uzatvorím ešte jednou aktualizáciou v sekcii úspechy - kólie Grace a jej kamarátka "Samantha Sue Zelené tuje" sa zablysli v známom českom denníku "DNES", kde mali fotografiu k reportáži o dogtrekkingu v Beskydskych horách, ktorý sme spoločne v decembri podnikli :)

10.01.2014 - 

Minulý rok bol pre nás veľmi úspešný - našej krásnej kólií Grace sa darilo na výstavnom i športovom poli. Keďže voľný čas sa snažíme využiť skôr tým druhým spôsobom, naplánovali sme si tento rok len 6 výstav, prevažne tých, kde posudzujú špecialisti na plemeno. Vďaka krásnym výsledkom na týchto výstavách sa Grace umiestnila na 8.mieste v klubovej súťaži TOP SUČKA KÓLIE DLHOSRSTEJ 2013 !

 

Rok 2013 u nás teda patril najmä športu. Grejkin temperament a záprahový talent sa vyborne uplatnil v dogtrekkingu a canicrosse. Spoločne sme absolvovali viacero pretekov a všetky boli pre nás nezabudnuteľným zážitkom. Krásnou bodkou a zadostučinením za koncom tohtoročnej sezóny je pre nás zisk 1.miesta v klubovej súťaži TOP ŠPORTOVÁ KÓLIA 2013 !!! Som na moju Grace veľmi pyšná ♥ !

 

Prehľad našich pretekov a športových úspechov nájdete v galérií naše športy. Ďakujem všetkým blízkym, ktorí nám pomáhali a podporovali nás na ceste k tomuto cennému úspechu.

 23.12.2013 - 

Všetkým našim priateľom želáme krásne prežitie sviatkov v kruhu milovaných a šťastný Nový rok 2014 !!!

 

19.12.2013 - 

Víkend so sebou niesol krásne zimné počasie a preto sme oba dni, ako je už u nás zvykom, strávili v prírode na turistike. V sobotu sme navštívili Belianske Tatry a nedeľa patrila okoliu Slovenského raja, kde sme prechodili malebné Havranie vrchy - pozrite si našu fotogalériu :)

03.12.2013 - 

Navštívili sme krásne Nízke Tatry. Výber padol na vrch "Ohnište", ktorý ukrýva unikátny prírodný úkaz "skalné Okno". Pozrite si peknú dokumentačnú fotogalériu z túry.


Máme aj jednu špeciálnu novinku - Grejsinkakrásnu fotku v novej knihe od vydavateľstva PLOT - od autorky Kathy Sdao s názvom "V životě je spousta věcí zadarmo" - venovanej výcviku a pozitívnej motivácií. Fotografiu fotila naša kamarátka - Lucka Drietomská a dostala sa do výberu knižky spolu s ďalšími 8 fotkami spomedzi skoro 200 fotiek !!! Aké krásne prekvapenie ! ♥

 

19.11.2013 - 

Počasie na horách nám tento víked prialo a tak sme podnikli túru na Téryho chatu vo Vysokých Tatrách. Naša šikovná kólia Grejsinka si tak môže pripísať na konto už svoju tretiu tatranskú dvojtisícovku ;) Krásny album z túry na Térynku som pridala do galérie.

18.11.2013 - 

Opäť máme novinky zo sveta médií: v novembrovom čísle časopisu PES A MAČKA (už v predaji !) sa v našom článku dozviete viac na tému "Cestovanie so psom autom". Dočítate sa ako bezpečne prepravovať psa v aute, ako predísť cestovnej nevoľnosti, aké doklady vám na cestovanie treba...a to všetko doplnené fotkami našej slávnej cestovateľky - kólie Grace.

 

14.10.2013 - 

Jeseň praje turistickej sezóne a tak sa nám rozširuje aj náš unikátny projekt - Turistika so psom - tipy na výlety - kde sa bližíme už ku stovke tipov na výlety !!! Z posledného obdobia máme veľa fotografií z úžasných túr - dnes vkladám túru na Slovinsku Skalu. Dávame do pozornosti prekrásne trikolórne šteniatka z FANTASTICKEJ KOMBINÁCIE - v chovateľskej stanici našich priateľov - Amnis Rhei.

07.10.2013 - 

Naša Grace oslávila cez víkend už svoje druhé narodeniny !!! Sme šťastní, že máme už druhým rokom doma tú najkrajšiu a najmilšiu blue-merle kóliu o akej sme mohli len snívať ♥ ♥ ♥

 

 

Náš nový článok o dovolenke so psom v Nórsku, doplnený krásnymi fotkami, nájdete v októbrovom vydaní slovenského kynologického časopisu PES A MAČKA, ktorý práve vychádza ! Nadhľadík až 6 stranového článočku:

 

« predch. 1 5 9 11 12 13 14 15 16 17 nasl. »

 

staršie "novinky":