Kólia dlhosrstá - novinky 13 | Yaless Blue


Novinky v našej chovateľskej stanici kólie dlhosrstej:04.05.2014 - 

Pridala som do galérie dve nové fotky našej Grace vo veku 2.5 roka. Plus pridávam jeden albumček z nedávnej túry do maďarskej dedinky Dérenk a hrad Szátvar.

24.04.2014 - 

Krásne jarné víkendy ma inšpirovali zorganizovať malé stretnutie kólií, kedže naša kóliacka partia v okolí Košíc sa stále rozrastá. Grace miluje spoločnosť iných psíkov - vďaka svojej večne hravej povahe je opatrovateľka všetkých šteniatok - je neuveriteľne jemná, trpezlivá a vždy sa dá nahovoriť na každé šibalstvo :) Pozrite si fotografie zo stretnutia s názvom "Kólie z východu, spojte sa!", ktoré som vložila do galérie Stretnutia kólií.

07.04.2014 - 

Že kólie sú úžasní spoločníci "do koča i do voza" vie hádam každý vnímavý majiteľ kólie. Veľmi si preto vážime oslovenie o rozhovor o našej najváčšej záľube - turistike so psom - pre poľský portál Kudłacze w podróży, ktorý je venovaný práve cestopisom z cestovania so psíkmi. Prečítajte si ho v slovensko-poľskej verzií, alebo aj v anglickej.

21.03.2014 - 

Máme tu jar a s ňou krásne počasie. Už dlhšie som nepridala žiadne fotografie z našich turistických potuliek Slovenskom, tak naprávam hneď dvoma albumami. Prvý z Nízkotatranskej túry v kopcoch Tálov - fotky som zaradila do už jestvujúceho albumu Turistika v Tatrách. Druhý album je z južnejších oblastí Slovenska - Slovenský kras - Silická planina.

18.02.2014 - 

Malá spomienka na našu úžasnú letnú dovolenku v Nórsku - do galérie som pridala krásne video s tými najkrajšími zábermi z našich túr skrze nórsku prírodu.

31.01.2014 - 

Dnes nám poštou prišlo krásne prekvapenie ! V nórskom klubovom magazíne, ktorý vychádza pre zhruba 500 členov nórskeho kólia klubu, vyšiel môj autorský článok s množstvom našich fotiek o "dovolenke v Nórsku so psom". A aby toho nebolo málo, naša Grace bola dokonca vybraná na titulku tohto magazínu ! Sme veľmi pyšní !

 25.01.2014 - 

Za posledne dni mame opäť kopec noviniek. V prvom rade máme veľa krásnych nových fotiek! Do Grejkinej galérie sme pridali nové fotografie z umeleckého ateliéru, kde sme boli pozvaní našou kamarátkou, šikovnou fotografkou Luckou Drietomskou a výsledok naozaj stojí za to ! Cez víkend sme sa zároveň zúčastnili aj medzinárodnej výstavy v Trenčíne, kde bola naša športovkyňa na chvíľôčku "za miss" a tak vznikla aj ďalšia krásna fotka od Petra Suváka.

 

Naša Grejsinka sa vo výbornej kondícii predviedla na CACIB Trenčín, kde si svojim temperamentom a krásnym pohybom vyslúžila opäť ďalší pekný posudok. Ďakujeme všetkým priateľom, ktorí nám robili spoločnosť!

 

Novinky uzatvorím ešte jednou aktualizáciou v sekcii úspechy - kólie Grace a jej kamarátka "Samantha Sue Zelené tuje" sa zablysli v známom českom denníku "DNES", kde mali fotografiu k reportáži o dogtrekkingu v Beskydskych horách, ktorý sme spoločne v decembri podnikli :)

10.01.2014 - 

Minulý rok bol pre nás veľmi úspešný - našej krásnej kólií Grace sa darilo na výstavnom i športovom poli. Keďže voľný čas sa snažíme využiť skôr tým druhým spôsobom, naplánovali sme si tento rok len 6 výstav, prevažne tých, kde posudzujú špecialisti na plemeno. Vďaka krásnym výsledkom na týchto výstavách sa Grace umiestnila na 8.mieste v klubovej súťaži TOP SUČKA KÓLIE DLHOSRSTEJ 2013 !

 

Rok 2013 u nás teda patril najmä športu. Grejkin temperament a záprahový talent sa vyborne uplatnil v dogtrekkingu a canicrosse. Spoločne sme absolvovali viacero pretekov a všetky boli pre nás nezabudnuteľným zážitkom. Krásnou bodkou a zadostučinením za koncom tohtoročnej sezóny je pre nás zisk 1.miesta v klubovej súťaži TOP ŠPORTOVÁ KÓLIA 2013 !!! Som na moju Grace veľmi pyšná ♥ !

 

Prehľad našich pretekov a športových úspechov nájdete v galérií naše športy. Ďakujem všetkým blízkym, ktorí nám pomáhali a podporovali nás na ceste k tomuto cennému úspechu.

 

23.12.2013 - 

Všetkým našim priateľom želáme krásne prežitie sviatkov v kruhu milovaných a šťastný Nový rok 2014 !!!

 

« predch. 1 5 9 10 11 12 13 14 15 16 nasl. »

 

staršie "novinky":