Kólia dlhosrstá - novinky 12 | Yaless Blue


Novinky v našej chovateľskej stanici kólie dlhosrstej:14.10.2014 - 

Sobotu sme sa s Grejsinkou zúčastnili dogtrekkových pretekov "Popročský hádankár". Veľmi dobre zorganizovaná akcia so skvelou atmosférou. Za výborný čas na 25 km trase sme si odniesli 2.miesto !

 

Nafotili sme nové fotografie našej krásnej nádeji Jaylin (13,5 týždňa) - pridali sme ich do jej galérie. Za fotky ďakujeme kamarátke Katke. Aj náš mladý gentleman Dexinko si zapózoval.

 05.10.2014 - 

Dnes oslavuje naša úžasná Grejka 3 roky !!! Želáme Ti všetko naj, ty náš fantastický modrý psík !!!

 

Minulý víkend sa Grejsinka zúčastnila 5. Furčiansko-Budimírskeho dogtrekkingu. Deň pred akciou som však ochorela a tak som sa nemohla zúčastniť plánovanej 35 km trasy. Avšak naša kamarátka Katka mi Grace zobrala do svojho tímu a prešli spolu kratšiu, 14 km trasu ! Ďakujeme Kati ! Fotky z trekku nájdete tu.

 

Naše šteniatka Jaylin a Dexter sa majú tiež super, piatok dovŕšili 12 týždňov a okrem iného majú konečne zvládnutú aj krásnu chôdzu na vodítku. Milujú cestu autom, páči sa im na každom novom mieste - na Hlavnej ulici v meste, v reštaurácií, práci či v obchode... Sú veľmi sociálne a nebojácne. Prosto - užívajú si krásne detstvo :)

 

26.09.2014 - 

Naše šteniatka sa v nových domovoch majú skvele ! ♥ Ďakujeme majiteľom ♥ za úžasnú starostlivosť a správy, ktoré nám o našich detičkách zasielajú. Mamička Grejsí po letnej materskej dovolenke absolvovala svoj prvý zahrievací dogtrekking v krásnej Liptovskej prírode. A nebolo to s našou kondičkou až také zlé, ako som si myslela :) Verím, že po letnej pauze začnú opäť pribúdať aj ďalšie výlety v našich turistických tipoch ;)

 

Naša rodina sa rozšírila o novú členku ! Ako možno napovedá i jej meno, náš odchov "All I want is You" ostáva doma :) Jaylin, ako ju po domácky voláme, je úžasne charizmatické, vyrovnané, sebavedomé kóliacke šteniatko. Je presne taká, ako sme si ju vysnívali, čo do povahy, to do výzoru ! Spolu s bračekom Dexterom, (ktorý je zatiaľ (:P) stále na predaj) tvoria skvelú dvojku - každý deň pre nich máme pripravené niečo nové, snažíme sa ich socializovať na náš rozmanitý ľudský svet a popri tom učiť aj základom psej poslušnosti. Sú to veľmi vnímavé a šikovné steniatka a robia nám ohromnú radosť. A najmä - je vďaka ním u náš vždy veselo :)

16.09.2014 - 

Tento víkend sa do veľkého sveta pobrali naše dve nezbedníčky - Anima Elle a Artemis Aurora. Obe dievčatá nás budú reprezentovať v Českej republike, u skúsených „kóliarov“ :) Dievčatá sa budú venovať najmä športom, ale myslím, že sa ukážu aj vo výstavných kruhoch ;) Veľmi sa tešíme a ďakujeme za obrovskú dôveru, ktorú do nás vložili noví majitelia našich šteniatok. Naším sladkým dievčatkám želáme všetko najlepšie v nových domovoch !!!

11.09.2014 - 

Dnes sú to už 3 dlhé roky čo odišiel do psieho nebíčka najmilší člen našej rodiny - naša milovaná Jaška. Stále nám všetkým chýbaš... !!!

06.09.2014 - 

Naše najmilšie šteniatka dovŕšil vek 8 týždňov ! Pomaly sa začnú rozchádzať do svojich nových domovov... Zobrali sme našu bandu do fotoateliéru, aby sme si spravili krásnu pamiatku. Za úžasné fotky a trpezlivosť ďakujeme Petrovi SuvákoviŠteniatka boli roztomilé - veľmi sa im v štúdiu páčilo. Fotky sme pridali každému šteniatku do jeho karty - a spoločné fotky nájdete v sekcií šteniatka :) Náš miláčik, prekrásny All Inclusive "Alex" dnes odišiel do nového domova ku úžasnej rodinke. Želáme mu krásny, spokojný a zdravý život s milujúcimi novými majiteľmi ♥

 

26.08.2014 - 

Naše šteniatka majú už 6.5 týždňa. Rastú nam pred očami. Každý deň sú krajšie, väčšie a plyšovejšie :) Každému šteniatku sme pridali nové fotky do jeho galérie. Náš temperamentný trikolórik Amadeus Mozart si stale hľadá ten pravý domov. Ponúkame ho na predaj do aktívnej rodinky, ktorá ocení jeho povahové a exterierové prednosti.

 

15.08.2014 - 

Naše šteniatka rastú do krásy. Spoznali už aj čaro záhradky a sú z nich malí a odvážni objavovatelia. Dnes dosiahli vek 5 týždňov ! Do albumčekov sme každému šteniatku pridali fotky vo veku 4.5 týždňa.  Z tohto vrhu ponúkame jedno šteniatko na predaj ! Je ním trikolórny psík Amadeus Mozart. Viac o našom trikolórikovi si môžete prečítať v jeho karte. Za krásne fotky ďakujeme Petrovi Suvákovi

25.07.2014 - 

Naše drobčeky majú dva tyždne a začínaju pomaličky otvárať očka. Nafotili sme im preto nové fotečky. Za krásne fotky ďakujeme Petrovi Suvákovi. Šteniatka sa maju dobre, rastú a priberajú.

14.07.2014 - 

Veľká novinka v našej chovateľskej stanici !!! Dňa 11.07.2014 sa nám narodili šteniatka kólií ! Máme 5 šteniatok kólie dlhosrstej - 2 blue-merle sučky, 1 trikolórna sučka, 1 blue-merle psík a 1 trikolórny psík !!! Všetky šteniatka sa majú čulo k svetu, takisto super mamina Grace. Viac informácií o nájdete v sekcií šteniatka.

 

« predch. 1 5 9 10 11 12 13 14 15 17 nasl. »

 

staršie "novinky":