Kólia dlhosrstá - novinky 11 | Yaless Blue


Novinky v našej chovateľskej stanici kólie dlhosrstej:03.12.2013 - 

Navštívili sme krásne Nízke Tatry. Výber padol na vrch "Ohnište", ktorý ukrýva unikátny prírodný úkaz "skalné Okno". Pozrite si peknú dokumentačnú fotogalériu z túry.


Máme aj jednu špeciálnu novinku - Grejsinkakrásnu fotku v novej knihe od vydavateľstva PLOT - od autorky Kathy Sdao s názvom "V životě je spousta věcí zadarmo" - venovanej výcviku a pozitívnej motivácií. Fotografiu fotila naša kamarátka - Lucka Drietomská a dostala sa do výberu knižky spolu s ďalšími 8 fotkami spomedzi skoro 200 fotiek !!! Aké krásne prekvapenie ! ♥

 19.11.2013 - 

Počasie na horách nám tento víked prialo a tak sme podnikli túru na Téryho chatu vo Vysokých Tatrách. Naša šikovná kólia Grejsinka si tak môže pripísať na konto už svoju tretiu tatranskú dvojtisícovku ;) Krásny album z túry na Térynku som pridala do galérie.

18.11.2013 - 

Opäť máme novinky zo sveta médií: v novembrovom čísle časopisu PES A MAČKA (už v predaji !) sa v našom článku dozviete viac na tému "Cestovanie so psom autom". Dočítate sa ako bezpečne prepravovať psa v aute, ako predísť cestovnej nevoľnosti, aké doklady vám na cestovanie treba...a to všetko doplnené fotkami našej slávnej cestovateľky - kólie Grace.

 

14.10.2013 - 

Jeseň praje turistickej sezóne a tak sa nám rozširuje aj náš unikátny projekt - Turistika so psom - tipy na výlety - kde sa bližíme už ku stovke tipov na výlety !!! Z posledného obdobia máme veľa fotografií z úžasných túr - dnes vkladám túru na Slovinsku Skalu. Dávame do pozornosti prekrásne trikolórne šteniatka z FANTASTICKEJ KOMBINÁCIE - v chovateľskej stanici našich priateľov - Amnis Rhei.

07.10.2013 - 

Naša Grace oslávila cez víkend už svoje druhé narodeniny !!! Sme šťastní, že máme už druhým rokom doma tú najkrajšiu a najmilšiu blue-merle kóliu o akej sme mohli len snívať ♥ ♥ ♥

 

 

Náš nový článok o dovolenke so psom v Nórsku, doplnený krásnymi fotkami, nájdete v októbrovom vydaní slovenského kynologického časopisu PES A MAČKA, ktorý práve vychádza ! Nadhľadík až 6 stranového článočku:

 

16.09.2013 - 

Naša kólia Grace dostala minulý týždeň pozvanie do profesionálneho fotoateliéru a pod objektívom nadanej mladej fotografky Lucie Drietomskej vznikli nádherné fotografie. Výber tých najkrajších som pridala do Grejkinej galérie.

11.09.2013 - 

Dnes uplynuli 2 roky odkedy nás opustila naša milovaná ♥ Jaška ... stále na Teba spomíname :(

08.09.2013 - 

Grejka sa sobotu zúčastnila Špecialnej výstavy kólii a šeltií v Hurbanove a pod taktovkou nemeckej posudzovateľky Heike Bilsheim s krásnym posudkom vyhrala triedu strednú s hodnotením V1, CAC a dostala sa do úzkeho výberu v súťaži o najkrajší pohyb v plemene! Ďakujeme za krásny deň našim priateľom! Grace si svoj deň užila naplno - ale najviac sa jej rátalo povýstavné vybláznenie sa s jej psími kamarátmi = rozumej-hocijaký psík ochotný sa s ňou hrať :))) Touto výstavou sme ukončili našu úspešnú tohtoročnú výstavnú sezónu v strednej triede. V tomto roku nás Grace reprezentovala na šiestich výstavách. Štyroch klubových a dvoch medzinárodných. Na všetkých obstála ako víťazka triedy. Stala sa tak čakateľom na klubového a slovenského šampióna. Sme na ňu pyšní ♥

 

30.08.2013 - 

Naše leto bolo plné krásnych výletov a zážitkov. Najvýznamnejším momentom však bola určite naša augustova dovolenka v Nórsku - v jednej z najkrajších krajín Európy. Grace si do svojej zbierky krajín, ktoré precestovala, teda pridala ďalšie dve - Dánsko a Nórsko. Celkovo už naša kólia Grace navštívila 12 krajín Európy :) Pozrite si fotoreport z našej dovolenky v Nórsku v galérií.

« predch. 1 4 7 8 9 10 11 12 13 nasl. »

 

staršie "novinky":