Kólie dlhosrsté - novinky 09.04.2020 | Yaless Blue


Novinky dlhosrstých kólií - 09.04.2020

Začiatkom apríla náš klub chovateľov kólií a šeltií zverejnil výsledky každoročnej súťaže TOP PES 2019 ! Tento rok sme opäť dosiahli krásne úspechy. Aj ked sme len malá rodinná chovateľská stanica, ktorá doposiaľ odchovala iba 4 vrhy, naše psie detičky u ich majiteľov ma robia veľmi pyšnou ! Mám tych najlepších majiteľov a vďaka ním sa naša chovateľská stanica stala tento rok 3.NAJÚSPEŠNEJŠIA chovateľská stanica na Slovensku !  A to vďaka športovým a výstavným úspechom mojich odchovancov z vrhu A, B a C ! V súťaži sa umiestnili slovenské odchovy nasledovne:

 

Mladučká, len ročná Cmukynka - 1.TOP NÁDEJ KLUBU (zo všetkých 3 plemien), 1.TOP JUNIOR SUČKA KÓLIE, 5.TOP SUČKA KÓLIE !Naša Ginka ako 3.TOP ŠPORTOVÁ KÓLIA a 11.TOP SUČKA KÓLIE. Jaylinka sa stala 5.TOP CHOVNOU SUČKOU KÓLIE, 9.TOP SUČKOU KÓLIE a získala titul CLUB STAR 2019 ! Naša Grace sa stala 3.TOP CHOVNOU SUČKOU KÓLIE, plus 4.TOP VETERÁNKOU (zo všetkých 3 plemien). Krásny odchovanec Bvlgari "Bebe" sa stal 9.TOP PSOM KÓLIE a získal titul CLUB STAR 2019

 

Ďakujem aj ostatným mojim odchovom, ktoré do tohto ročníka nazbierali body za reprezentáciu a to menovite: Anima Elle "Miška", Belmondo, Baywatch Babe "Neli", Be The One and Only "Bianca", Bebe Keksík "Kekso", Clark Kent "Milo" a Cassovia Baltic Sea "Eira". A ďakujem všetkým ostatným, nemenej dôležitým - ktorí ma reprezentujú tým, že sú...a robia obrovskú radosť svojim majiteľom ! Som na všetkých veľmi pyšná !

 

Za zmienku stojí aj úspech Cmukynky v celoslovenskej súťaži SLOVAKIA DOG CUP 2019, kde sa vyhodnocujú výstavné úspechy všetkých psov prihlásených za daný rok na slovenské národné a medzinárodné výstavy. Tam sa umiestnila ako 11.NAJLEPŠIA sučka kólie na Slovensku !

 

Pridala som nové fotky našej odchovankyne Dirigentky "Riri", vo veku 5 mesiacov, ktoré som jej nafotila na našom spoločnom stretnutí.