Kólie dlhosrsté - novinky 08.02.2018 | Yaless Blue


Novinky dlhosrstých kólií - 08.02.2018

Naša rodinná chovateľská stanica opäť získala veľmi prestížne hodnotenia v každoročnej klubovej súťaži TOP PES 2017. Stali sme sa 6.TOP chovateľskou stanicou kólií pre rok 2017, čo je užasne vzhľadom na to, že máme odchované len 2 vrhy, z toho druhý vrh sa nám narodil v priebehu minulého roka - ale aj napriek tomu, tieto šteniatka nás už stihli poreprezentovať :) Špeciálne poďakovanie patrí Anima Elle "Miška", Belmondo, Bvlgari "Bebe" za výstavné uspechy a Be The One and Only "Bianca" za canisterapeutickú prácu ! Veľmi pekne ďakujem všetkým mojim majiteľom, bez Vás by to nebolo možné !

 

Veľmi pekne sa mojim domácim kóliam darilo aj na výstavnom a športovom poli, síce sme toho minulý rok nestihli až tak veľa, kvôli šteniatkam, ale predsa len - naša Jaylinka bola po šteniatkách v tak skvelej kondícií, že s prehľadom absolvovala aj s Dexterom a Grace pár športových akcií a podarilo sa nám získať ocenenia: Jaylin - 1.TOP ŠPORTOVÁ KÓLIA 2017 na Slovensku !!! ... Dexter 2.TOP ŠPORTOVÁ KÓLIA 2017 a ich mamka Grace 3.TOP ŠPORTOVÁ KÓLIA 2017 ! :))) Čo dodať? Sú to moji šikovníci.

  

Minulý víkend sme sa vybrali na pár dni do Českej republiky, kde sme sa zúčastnili výstavy CACIB BRNO. Reprezentovala nás naša Jaylin a z našich odchovov to bol Belmondo a Billion Stars in Eye "Maggie". Pre našu Maggie to bola úplne prvá výstava, skúsenosť v hale i na výstavnom vodítku a bez akejkoľvek špeciálnej prípravy to prosto zvládla fantasticky !!! Belmondík, náš čierny zlatík...tak ten je už skúsenejší, jeho to v kruhu vždy veľmi baví. No a naša Jaylinka, tú baví pozerať na piškótku vždy, všade a za každých okolností :) Som na moje decká veľmi pyšná, po všetkých stránkach !

 

  

Avšak táto výstava bola len taká bonusová záležitosť. Pravý dôvod cesty bola návšteva a stretnutie s mojimi odchovmi. Navštívila som mojich 11 mesačných odchovancov: Bebe Keksík "Kekso"Billion Stars in Eye "Maggie"BelmondoBear Grylls "Merlin"... a 3,5 ročného All Inclusive "Alex". Nafotila som im krásne portréty (viac nájdete v karte každého z nich) a spravili sme si aj prekrásne rodinné stretnutie - sobotu aj nedeľu...kde sa naša "Yaless Blue rodinka" skvele pohrala, pobehali si a boli veľmi šťastní...rovnako aj my, ľudská časť stretka :) Fotografie zo stretnutia nájdete v galérií - Voľný čas: "Yaless Blue stretnutia". A bude ich viac :)))