Kólie dlhosrsté - novinky 04.06.2017 | Yaless Blue


Novinky dlhosrstých kólií - 04.06.2017

Tento víkend odišla do nového domova naša úžasná a maznavá Baywatch Babe "Neli" - bude bez nej prázdna posteľ...ale v novom domove ju čaká psia kámoška a skvelá športová budúcnosť. Želáme novým majiteľom s Nelinkou veľa šťastia & krásne strávených rokov. Je to sučka s neskutočnou povahou, po maminke.

 

Natočili sme našim dievčatám (stále na predaj - pre vážnych záujemcov) Billie Jean "Ginke" a Babydoll "Emke" krásne videa. Šteniatka sú plne naučené čistote a majú fantastické povahy ! Majú už aj kompletné očkovania. Vzali sme ich na socializáciu na železničnú stanicu a viedli si úžasne ! Milujú ľudí a žiaden ruch ich nevykolajil :D Takisto som baby vzala prvýkrát ku vode na jazero...a veľmi sa im tam páčilo, bláznili sa a hrali a nemali s tým žiaden problém, ako žabky :) Takisto sa zoznámili s veľmi trpezlivou mačičkou a boli z nej nadšené, umývali jej ušká a veľmi ich zaujímal mačací chvostík. Avšak všetko s jemnosťou a nežnosťou typickou pre kólie.

  

    

 

A teraz niečo zo života našich dospelákov: Sobotu, 27.5. sme sa zúčastnili Dogtrekkingu Slovenský raj. Náročný ale krásny dogtrekk v úžasnom prostredí nášho národného parku. Tentoraz, kedže kvôli šteniatkam máme teraz menej turistiky než zvyčajne, som zobrala na súťaž všetkých troch, viacmenej len tak pre radosť, nech si riadne užijú. Nakoniec z toho bolo krásne 7.miesto v kategórií žien. Hurá! Ešte pridávam videjko z našej obľúbenej takmer každodennej aktivity - bicyklovanie so psíkmi. Väčšinou navoľno, ale kvôli tréningu kondície sem-tam aj zo zapriahaním. Na videjku Grejka v záprahu.