Kólie dlhosrsté - novinky 01.12.2020 | Yaless Blue


Novinky dlhosrstých kólií - 01.12.2020

Koncom októbra oslavovali 1 rok života naše dievčatá z vrhu D !!! Donutella "Milka" pracuje ako profesionálny canisterapeutický pes a je to kopa energie a radosti. Povahou na nerozoznanie od svojich kolegov - retríverov. Dirigentka "Riri" žije na "Farme u bláznivého Matesa" pri Bratislave, kde dohliada na všetky zvieratká a spolu so svojimi koliáckymi kámoškami zaberá vytláča páničkov z postele. Veríme, že v roku 2021 sa ukáže na výstave a bude uchovnená, kedže je súčasťou chovateľskej stanice "Of brigand´s field".

 

Doplnila som nejaké fotky odchovancov: Easter Bunnyho "Brumka", All Inclusive "Alexa" a v pláne sú ďalšie nové fotky našich odchovov, napríklad aj našej nezbedky Emky :P Už čoskoro :) Samozrejme, priebežne dopĺňam aj fotky do Výlety mix 2020.

 

V strede jesene sme si urobili prekrásny výlet do prímorského Chorvátska - ani som netušila, že sa mi tento sen splní (aj keď vo WISHLISTE na rok 2020 to bolo :)))) Samozrejme, kólie z Yaless Blue boli s nami :) Vedeli ste, že Chorvátsko je už 20-tá krajina, ktorú navštívila naša veteránka Grace? Stále vo výbornej kondícií a zdraví a kedže behanie za srnkami ju ešte stále neprešlo....tak ešte čosi nasledujúce roky pridáme do jej zoznamu, čo poviete? Tentoraz som si povedala, že to stojí zato "vysypať" troška viac z foťáka....a galéria je naozaj plná fotiek - Chorvátsko 2020.