Kólie dlhosrsté - Yaless Blue stretnutia 2019 | Yaless Blue


Yaless Blue stretnutia 2019 fotogaléria dlhosrstých kólií

•August 2019 - V auguste na Slovensko zavítali moje drahé poľské priateľky Kasia a Marzena s rodinami a ich kóliami, medzi ktorými sú aj 3 moje odchovy. A tak sme si stretnutí urobili viacero. Najkrajšie bolo asi to na Orave, kde nás bolo najviac a kde sme si spravili krásny turistický deň, na vyhliadkovú vežu Skorušina. Nezabudnuteľné bolo aj stretnutie v Levočských vrchoch. Chcela by som sa poďakovať všetkým mojim majiteľom, ktorí prišli a tento rok uzatvorili naše stretnutia so štatistikou "videla som sa so všetkými svojimi detičkami". Veľmi sa z tejto mojej yaless blue rodiny teším. Na našom stretnutí v auguste sa zúčastnili: Z vrhu A - moji dvaja Amadeus Mozart "Dexter" a All I Want is You "Jaylin". Z vrhu B: moja Billie Jean "Ginka" , Be The One and Only "Bianca"Bvlgari "Bebe"Bebe Keksík "Kekso"Babydoll "Wronia"C-vrh sa zúčastnil celý: CmukynkaClark Kent "Milo"Cassovia Baltic Sea "Eira". Ďakujem !!! Krásne fotografie:

  

 

•Jún 2019 - V krásnej prírode neďaleko sympatického mesta Brno sa konalo naše už v poradí druhé české stretnutie Yaless Blue. Účasť bola v skutku  dokonalá - zúčastnil sa každý môj český odchovanec so svojou rodinkou, plus sa pridalo aj pár slovenských. Náš team teda obsahoval týchto yalessákov s rodinkami a ich psími kamarátmi: z vrhu B to boli: Bear Grylls "Merlin"Billion Stars in Eye "Maggie"BelmondoBaywatch Babe "Neli" a moja Billie Jean "Ginka". Z vrhu A sa zúčastnili všetci :D - menovite: All Inclusive "Alex"Anima Elle "Miška" a moji dvaja kužúškovia Amadeus Mozart "Dexter" a All I Want is You "Jaylin"C-vrh zastupovala Cmukynka. No a samozrejme, kráľovná všetkých, naša Grace. Dokopy 11 yalessákov a 3 psí hostia. Asi nemusím písať, ako skvele sme si to užili. Tak pozrite fotodokumentáciu :)

 

 

 

•Február 2019 - koncom februára sme sa vybrali navštíviť náš odchov Babydoll "Wroniu", žijúcu v Poľsku. Vybrali sme sa za ňou do dedinky na lazoch, Wola Skrzydlanska, ležiacu v Malopoľskom vojvodstve, kde sme už pred pol rokom boli. Opäť sme tam strávili krásny víkend s našimi hostiteľmi Beatkou a Jurekom. Okrem mojej svorky s nami bola aj malá Cassovia Baltic Sea "Eira". Deň predtým sme sa rozlúčili s našim odchovancom Clark Kent "Milo", pre ktorého si priši noví páničkovci. Fotky sú z oboch dní :)