Kólie dlhosrsté - Yaless Blue stretnutia 2018 | Yaless Blue


Yaless Blue stretnutia 2018 fotogaléria dlhosrstých kólií

•August 2018 - koncom leta sme sa vybrali navštíviť náš odchov, krásnu a nežnu Babydoll "Wroniu", žijúcu v Poľsku. Vybrali sme sa za ňou do dedinky na lazoch, Wola Skrzydlanska, ležiacu v Malopoľskom vojvodstve. Strávili sme tam krásne dva dni, v nádhernej nedotknutej prírode, spolu s našimi hostiteľmi Beatkou a Jurekom, mojimi kóliami, mojim odchovom Babydoll "Wronia" a jej kamarátkou, kóliou Fokou. Ďakujeme za krásne strávený čas a skvelú pohostinnosť !

  

 

•August 2018 - Ako každý rok, aj tento rok sme sa v lete stretli s našou kamarátkou z Poľska, Marzenou - a jej rodinou a kóliami Jessy a Jasminkou. Pridala sa k nám aj rodinka mojej prekrásnej blue-merle odchovankyne Be The One and Only "Biancy" - Kasia, Robert a dcérka Daria. Takisto sme si prizvali priateľov Suvákovcov s časťou ich svorky :) Vybrali sme si prechádzku krásnou Kôprovskou dolinou, zakončenú vávštevou Kmeťového vodopádu. Ďakujeme našim priateľom za fantastické stretnutie a najmä Kasii a jej rodinke, že neváhali precestovať 1000 km aby sa s nami videli ! Za fotky ďakujeme Peťovi Suvákovi. 

   

 

 

3.-4.február 2018 - Brno / Babice nad Svitavou (CZ): naše prvé česke stretnutie odchovov. V sobotu sme prechádzkovali lesmi Moravského krasu (pri Brne) s našimi odchovancami: Belmondo & Billion Stars In Eye "Maggie", plus samozrejme naša svorka Dexter, Jaylin, Ginka a Grace. Hosťom bola Etinka, kamarátka nášho Belmonda.

 

V nedeľu sme mali prichystané stretnutie v Babiciach nad Svitavou s našim All Inclusive "Alex"BelmondoBear Grylls "Merlin" a samozrejme Etinka a Merlinov kamarát Daniel...no a naša svorka, samozrejme. Oba dni bolo veľmi fajn počasie, skvelá atmosféra, psíky si pobehali, pozoznamovali sa, vznikli tam nové priateľstvá (ľudské i psie) no a samozrejme psie lásky :) My sme sa skvele porozprávali, vymenili si skúsenosti, ukázali sme si, ako sa správne strihajú ušká našim kóliám a urobili sme krásne portrétiky. Po ceste domov som sa zastavila na návštevu u nášho Bebe Keksíka "Keksa", ktorý žije neďaleko Bratislavy, v dedinke Zohor. Ďakujeme všetkým majiteľom za skvelú starostlivosť o naše odchovy ! Za fotky ďakujeme Lenke Horákovej.