Kólie dlhosrsté - Stretnutia kólií | Yaless Blue


Stretnutia kólií fotogaléria dlhosrstých kólií

30.03.2014 - KOŠICE: Stretnutie majiteľov a milovníkov kólií v Košiciach na Bankove s názvom "Kólie východu, spojte sa!". Celodenné stretnutie sme začali prechádzkou po lúkach nad Košicami a vrcholom programu bola výborná opekačka. Psíky sa skvele prešli, vybehali a pohrali...a páničkovia zasa skvele pokecali :) A o tom to celé aj bolo :) Pri západe slnka sme si vychutnali pohľad na mesto cestou po lúkach. Krásne fotky z dielne Petra Suváka.

  

 

06.05.2012 - Stretnutie milovníkov kólií pri Žiline, vo Višňovskej dolineTentokrát sa stretnutia zúčastnilo až 17 psov (v prevahe dlhosrsté kólie, ale aj krátkosrsté, šeltie a par iných psíkov). Po nádhernej slnečnej prechádzke a opekačke ešte časť výpravy navštívila centrum Žiliny a posedeli sme si spolu s našimi chlpáčmi v pizzerii. Prežili sme krásny deň s priateľmi! Naša Grace na fotkách vo veku 7 mesiacov. Ďakujeme priateľom za krásne fotografie !

 

 

 

24.-25.03.12 - BRATISLAVA: Grace navštívila naše hlavné mesto Bratislavu. Čakalo tu na ňu plno kamarátov, s ktorými sa mohla blázniť a hrať. Ďakujeme za skvelý víkend našim kamarátom - Márii a kólii Corliss, Bashi a border kólíí Balladovi a najmä fotografke Silvii s border kóliou Barym a alaskánom Nirou. Fotky su z prechádzky v Devínskej Novej Vsi a výletu na lúky nad dedinkou Marianka (okres BA). Naša Grace vo veku 5,5 mesiacov.

 

 

 

03.03.2012 - KOŠICE: Stretnutie kólií pri Hornáde. Dlhosrsté kólie Rumba, Rebel a Samantha zo Zelených tují a krátkosrsté kólie & Shapendoes z Jantárovej hviezdy. Krásny slnečný deň (aj keď veľmi veterný) ako stvorený pre psie hry. Naša Grace vo veku 5 mesiacov.

 

 

 

04.02.2012 - Pár fotiek zo stretnutia kólií v Žiline u našej kamarátky Katky Schmiesterovej. Na fotkách naša Grace a kólie "Samantha Sue Zelené tuje", "Rebel Robespierre Zelené tuje" a "Nyitramenti X-tra Sweet". Na fotkách Grace vo veku 4 mesiace.