Kólie dlhosrsté - Slanské lúky | Yaless Blue


Slanské lúky fotogaléria dlhosrstých kólií

03.05.15 - SLANSKÉ LÚKY: Podvečerná jarná prechádzka s psími kamarátmi - v hlavnej úlohe naša elegantná mamička Grace (večne s loptičkou v papuľke) a jej 10 mesačné hravé deťúrence Jaylin & Dexík. Moja milovaná svorka :) Za fotky ďakujeme Petrovi Suvákovi.

  

 

15.11.14 - SLANSKÉ LÚKY: Krásna neskoro-jesenná prechádzka počas západu slnka na Slanske lúky s mojimi miláčikmi: súrodenci Jaylin & Dexík (vo veku 4.5 mesiaca) a mamička Grace (po šteniatkach v mierne krátkosrstej verzií :P ) Grejsinka lúky miluje, pretože je to ideálne miesto na jej obľúbené aportovanie loptičky. Šteniatka milujú všetky miesta, pretože svet je pre nich jedno veľké ihrisko :) Za fotky ďakujeme Petrovi Suvákovi.

 

 

 

31.09.12 - SLANSKÉ LÚKY: S Grace sme sa zúčastnili Vinobrania u priateľov Suvákovcov a po práci sme sa vybrali užiť si západ slnka na krásne Slanské lúky s kamarátkami - krátkosrstými kóliami Andromedou a Amber. Kólie si to skvele užili a Grace sa vyžívala v lovení myšiek vo veľkej tráve. Samozrejme, na veľkú radosť myšiek - žiadnu nechytila :D Na fotkách Grace vo veku takmer 12 mesiacov. Foto Peter Suvák.

 

 

 

06.04.12 - SLANSKÉ LÚKY: Grace sa cez veľkonočné prázdniny skvele pohrala a ponaháňala s kamarátmi Beid a Rebelom na lúkach pod Slanským hradom. Na fotkách Grace vo veku 6 mesiacov. Foto Peter Suvák.