Collie roughs - Shows 2019 | Yaless Blue


Shows 2019 photogallery of rough collies

•Special Club show, Košice - 12.10.2019: Judge: Hábor Hargitai, HU.

 

Naši odchovanci Bebe Keksík "Kekso" získal v triede otvorenej titul Výborný, r.CAC a splnil tak podmienky na preradenie do 1.triedy chovnosti. Jeho brat Bvlgari "Bebe" tentoraz titul nezískal, bola to veľmi dobrá, ale prezentoval sa tak ako vždy - nádherne a dôstojne. Z našich deciek sa krásne prezentovala v triede mladých aj naša hviezdička Cmukynka, získala Výbornú 2. Z mojich domácich som sa prezentovala s Ginkou, ktorá je po lete v nádhernej kondícií, predviedla sa úžasne, ako je u nej zvykom...a získala zaslúžene Výbornú 1, CAC. Jej babka Grace si prvýkrát odskočila do triedy veteránov, a rozbalila to naplno. Po získaní Výbornej 1 sa prebojovala až na BEST IN SHOW VETERÁN a výhra najlepšej sučky výstavy jej ušla len o chlp...Yalessáci urobili prievan aj v záverečných súťažiach, kde sa stali Najlepšou chovateľskou skupinou a Grace & Bvlgari "Bebe" sa stali Najkrajším párom výstavy

  

 

•Veľká Ida CACIB - 06.-07.07.2019: Posudzovali: István Székely, HU a Vladimír Piskay, SR.

 

Prvý deň posudzoval pán István Székely (HU). Bvlgari "Bebe" získal Výborná 1, CAC v triede otvorenej, naša Jaylinka vyhrala triedu otvorenú s titulom CAC a tým sa stala SLOVENSKOU ŠAMPIÓNKOU !!! Naša hviezdička Cmukynka opäť žiarila v triede dorastu Veľmi nádejná 1 ! Deň druhý posudzoval pán Vladimír Piskay (SR) - Cmukynka v triede dorastu Veľmi nádejná 1Bvlgari "Bebe"  v triede otvorenej Výborný 1. Ginka, aj napriek letnej výstavnej kondícií očarila a získala titul r.CAC a Výbornú 2.

 

 

 

• CACIB Lučenec 04.-05.05.2019. Posudzovali Miroslav Kotuláš, SR a Jaroslav Matyáš, SR.

 

Prvý deň nás reprezentovala naša Jaylinka, ktorá v triede otvorenej získala Výbornú 2,r.CAC. Naša hviezdička Cmukynka vyhrala v triede šteniatok Veľmi nádejná 1, čím dokončila svoj Slovenský šampionát šteniat ! V záverečných súťažiach sa umiestnila medzi všetkými šteniatkami medzinárodnej výstavy ako 3.BIS MLADŠÍ DORAST !!! Druhý deň sa zúčastnila len naša Cmukynka, ktorá sa opäť umiestnila ako Veľmi nádejná 1.

 

 

 

• Klubová & Jubilejná špeciálna výstava, Lučenec - 13.-.14.04.2019: Posudzovali Wiel Smeijsters a Ruud Santen, NL.

 

Jaylinka prvý deň síce nebodovala, ako je u nej zvykom, ale druhý deň to napravila a získala Výbornú 2, r.CAC a Ginka obidva dni bodovala ako Výborná 4. Ďakujem Peťke Karolusovej za predvedenie JaylinkyBebe Keksík "Kekso" mal v kruhu premieru s Rasťom, svojim majiteľom a išlo im to spolu krásne ! Sú skvelý tím a aj keď sa im nepodarilo sa dostať do prvej štvorky, v silnej konkurencií dostali krásny posudok a Keksik splnil podmienky a stal sa chovným psom Bvlgari "Bebe" sa prezentoval v kruhu so svojou paničkou Agi. Výstavné tréningy, ktoré spolu absolvovali bolo vidieť a okrem nádherných posudkov dostali aj veľkú pochvalu za krásne predvedenie. S čím musím len súhlasiť :) Bebko si vybehal Výbornú 4 a Výbornú 3 ! Naša Cmukynka brala všetko - v triede šteniatok Veľmi nádejná 1,  Najlepšie šteniatko v plemene a najlepšie šteniatko výstavy. Čo dodať? Krásna a šikovná po rodičoch :) V záverečných súťažiach sa moja chovateľská skupina umiestnila ako Najkrajšia chovateľská skupina výstavy...a 2.najkrajší pár výstavy sa stala Jaylinka so synom Bebem.